O nás

Vodoinstalacemi, topenářskými a plynařskými pracemi a instalací centrálních vysavačů a solárních systémů se zabýváme od roku 2000. Realizujeme jednotlivé instalace topení, kotlů a dalších zařízení i komplexní zakázky od projektu až po zmiňované instalace koncových zařízení.

Provádíme montáže ústředního vytápění, podlahových topení, dále zdravotní techniky, domovních vodáren či vodoměrů a v oblasti plynu plynofikace kotelen a rozvodů zemního plynu.

Máme za sebou spoustu kvalitně odvedené práce na stovkách zakázek. Zákazníci se k nám rádi vracejí a to je největší ocenění naší práce. I díky tomu jsme stabilní a stále na trhu. Proto se na nás můžete spolehnout i v oblasti servisu a záručních i pozáručních oprav.

Centrální vysavače a solární systémy

Našimi dalšími činnostmi, o které jsme rozšířili služby zákazníkům, je montáž centrálních vysavačů od firmy SMART a solárních systémů.

Proč si objednat vodoinstalace, topenářské nebo plynařské práce či centrální vysavače a solární systémy právě od nás?

  • Máme za sebou stovky realizovaných zakázek.
  • Zákazníci se k nám znovu rádi vracejí.
  • Odvádíme poctivou práci, za kterou se nemusíme stydět.
  • Poskytujeme konzultace, poradíme s výběrem, doporučíme.
  • Po instalaci vás nenechám na holičkách. Provádíme záruční i pozáruční servis.

Bez obav nás kontaktujte

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. Ochotně vše vysvětlíme a poradíme s výběrem v oblasti vodoinstalace, topenářských a plynařských instalací i centrálních vysavačů a solárních systémů. Volejte 603 965 673, nebo pište na e-mail aquaplyn@aquaplyn.cz příp. využijte tento kontaktní formulář.

Položky označené * jsou povinné.

© 2016 Aquaplyn
Stránky vytvořilo eStudio.cz | Webhosting & SEO: www.eStudio.cz